RUSYA VİZESİ

RUSYA VİZESİ
Ülke-Şehir: Rusya Vizesi
Fuar Tarihleri: 01 Ocak - 31 Aralık 2018
Fiyatı : 200.00 EUR
Havayolu:RUSYA VİZESİ
Fuar SektörüRUSYA VİZESİ
Havale ile indirimli: 4,323.36
Kalan Yer Sayısı: 100 Adet

RUSYA VİZESİ

 

Tek veya çok giriş-çıkışlı vize başvurusu yapabilmek için aşagıdaki belgeleri sunmanız gerekmektedir:

 1. Rus tur operatörü tarafından misafir edileceginizi kanıtlayan belge (Tur operatörleri birligine kaydettirilmiş olarak); Voucher denilen bu belge Rusya’da kalacagınız otel tarafından size yollanabilir veya gideceginiz tur operatörü tarafından verilebilir. Belgenin bize ulaştırılması zorunludur. Voucher olmadan turistik vize verilmemektedir ve yalnızca orjinal Voucher kabul edilmektedir!
 2. En az 2 boş sayfası olan ve vizenin bitiminden sonra mnimum 6 ay geçerliligi olan orjinal pasaport;
 3. İnternet sitemizde online doldurulmuş, bilgisayardan çıktısı alınmış ve başvuru sahibi tarafından imzalanmış başvuru formu (ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)

 4. Renkli fotograf 
 5. Voucher tarihleriniz ile aynı tarihlere otel ve uçak rezervasyonu (ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)
 6. Türk vatandaşları için saglık sigortası zorunlu degildir ama tavsiye edilir. (ACENTEMİZ TARAFINDAN HAZIRLANACAKTIR.)
 7. Türkiye’de en azından 90 gün daimi oturma izni olan belirtilen ülkelerin vatandaşlarının oturma izinlerinin Orjinali ve kopyası: Arnavutluk, Bahreyn, Venezuela, Haiti, Mısır, İrlanda, Lesotho, Libya, Makedonya, Mali, Meksika, Yeni Zelanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Demokratik Kore Cumhuriyeti, Suudi Arabistan, İngiltere ve Kuzey İrlanda, Sierra Leone, Ekvadoryal Gine, Güney Afrika, Japonya.

  • Ulusal antlaşmalara dayanarak Türkiye’de daimi olarak en az 90 gün oturma izni veren belgeler; egitim vizesi, çalışma vizesi, çalışma izni, geçici oturma izni vs. olabilir.

Uyarı – Eger Türk vatandaşı degil iseniz ilave belgeler vermeniz gerekmektedir:

 1. Türkiye’de en azından 90 gün daimi oturma izni olan belirtilen ülkelerin vatandaşları; Arnavutluk, Bahreyn, Venezuela, Haiti, Mısır, Irlanda, Lesotho, Libya, Makedonya, Mali, Meksika, Yeni Zelanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Demokratik Kore Cumhuriyeti, Suudi Arabistan, İngiltere ve Kuzey İrlanda, Sierra Leone, Ekvador Ginesi, Güney Afrika, Japonya.

  Ulusal antlaşmalara dayanarak Türkiye’de daimi olarak en az 90 gün oturma izni veren belgeler; egitim vizesi, çalışma vizesi, çalışma izni, geçici oturma izni vs. olabilir.

 2. Türkiye’de daimi oturma izni ve benzer belgesi olan belirtilen ülke vatandaşları: Cezayir, Angola, Afganistan, Bangladesh, Vietnam, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, Çin, Demokratik Kore Cumhuriyeti, Nepal, Nijerya, Pakistan, Rwanda, Suriye, Somali, Çad, Sri Lanka, Etiyopya.

  Konsolosluk vize teslimatından önce sizden ilave belge isteyerek, sizi mülakata davet edebilir ve vize teslimat süresini uzatabilir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5